KONST / Litografier / Litografi 11944051
nr 1194 4051
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Litografi, 54/260, signerad, 1976. Motivet: 45x40
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:41:27
21/7 10:50:14